1. A Single Rider

  A Single Rider

  720p Türkçe Altyazı

  İzleyeceğimiz Kore yapımı olan başarılı filmde birden fazla hayat bir anda bir araya geliyor ve ortaya mükemmel olaylar çıkıyor. Kang Jae-Hoon adında ki bir adam Kore'de yaşanan bir olayın kilit adamıdır. Bu davadan kurtulmak isteyen Kang Jae-Hoon bir anda ortadan kaybolmuştur. Bu kayboluşun sıradan olmadığı kesindir. Eşi ise eski bir kemancıdır. Oğlunun eğitimleri yaklaşmıştır. Bu eğitimi iyi bir yerde almayı planlayan eşi, oğlunu da alarak Avustralya'ya gider. Bu sırada bir öğrenci olan Ji-Na, Avustralya'ya çalışmaya gelmiştir. Tatil vizesini kapıp gelmiş olan Ji-Na, bir anda birçok olayın içine girecektir. İsteyerek veya istemeyerek de olsa artık o da olayın içinde olan kişilerden birisidir.
  A Single Rider 10.0 / 10 1 kullanıcı oyu.
  10.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

      1.5   1121

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri