1. A Special Lady

  A Special Lady

  720p Türkçe Altyazı

  Uzun zamandır erkek ve kadın arasında bir fark vardır. Bu fark bazı toplumlarda çok aza indirilmişken bazı toplumlarda halen yerini korumaktadır. İzleyeceğimiz filmde de böyle bir toplumda bir annenin kızını koruması konu alınıyor. Acımasız erkeklerin bulunduğu toplumda bir kız çocuğu yetiştirmek çok zor bir iştir. Anne kızını severek yetiştirmektedir. Ama zorunlu olduğu bazı şeyler onun canını sıkmaktadır. Özellikle bunların erkeklerden kaynaklanması kadını en derinden yaralayan nokta haline gelmiştir. Dram konu film 2017 yılında ilk gösterimini yaptı ve halen büyük bir izlenme potansiyeline sahip.
  A Special Lady 9.0 / 10 1 kullanıcı oyu.
  9.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

      5.6   1784

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri