1. Adalet Yolunda

  Adalet Yolunda

  720p Türkçe Dublaj

  Bir avukat ağır dava avukatı olarak meslek hayatını sürdürmektedir. Hiç bilmediği bir konuda suçlu görülerek tutuklanır ve hapse atılır. Daha sonra olan olaylar ise her şeyden daha garip bir serüveni ortaya çıkaracaktır. Suçsuz olduğu için sırtı pek olan avukat, içeriye düştükten sonra da çalışmaları elden bırakmayacak ve aynı şekilde devam edecektir. En başta dışarı ile iletişimini sağlayacak daha sonra ise bir dolandırıcıdan yardım isteyecektir. Tüm bunların amacı ise gerçek suçluyu bulup hapse tıkmaktır. Aynı zamanda kendisininde suçlu olmadığı anlaşılacak ve dışarıya çıkış biletini almış olacaktır. Mükemmel bir senaryoya sahip olan Adalet Yolunda filmi sizlerle.
  Adalet Yolunda 8.6 / 10 4 kullanıcı oyu.
  8.6
  ( Toplamda 4 oy verildi. )

      6.6   1558

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri