1. Akasya – Acacia

  Akasya – Acacia

  720p Türkçe Altyazı

  Film, annesi ölerek öksüz kalan Jin-Sung adındaki bir çocuğun yaşadığı büyük sorunları konu alıyor. Annesi öldükten sonra yetimhanede yaşamaya başlayan Jin-Sung diğer çocuklara göre daha zeki ve daha başarılıdır. En büyük zevki ise ağaçlardır ve sürekli ağaçların resimlerini yaparak vaktini geçirir.

  Günün birinde zekâsı ve başarısının farkına varan bir aile tarafından evlatlık alınan Jin-Sung, bu aile içerisinde daha mutlu bir hayat yaşamaya başlar. Üstelik yeni ailesinin arka bahçesinde bir akasya ağacı vardır ve onunla kendince sıkı bir dostluk kurmuştur. Ancak tüm bu huzurlu anlar, yeni ailesinin bir bebek sahibi olacağını duyması ile birlikte yok olup gider. Yeni bebeğin gelmesi nedeniyle kendini bir kenara itilmiş gibi hisseden Jin-Sung, tamamen içine kapanır ve bir gün dayanamayarak evi terk eder.

  Tüm aramalara rağmen bulunamayan Jin-Sung’un artık geri dönmeyeceğini düşünen aile de umutsuzluğa kapılır. Tam bu sıralarda evin arka bahçesindeki akasya ağacında tuhaf olaylar baş göstermeye başlar. Jin-Sung’un kaçmasıyla ailenin de hayatı tam bir kaos haline dönüşecektir.
  Akasya – Acacia 7.0 / 10 1 kullanıcı oyu.
  7.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

      5.8/10   2741

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri