1. Anne-Mama 2011 Türkçe İzle

  Anne-Mama 2011 Türkçe İzle

  480p Türkçe Altyazı

  Film, farklı sorunları olan üç ailenin annelerinin hikayesini anlatır.


  Annelerden biri olan Dong-Sook, evlere temizliğe giderek ve bir markette yoğurt satarak geçimini sağlar. Bekar bir anne olan Dong-Sook, yürüme engelli oğluyla yaşamaktadır. Bütün dünyası oğlu olan anne bir gün kanser olduğunu öğrenir.


  Annelerden ikincisi olan Hee-Kyung ünlü bir opera sanatçısıdır. Kızı Eun-Sung daima onun gölgesi altında yaşamıştır. Pop şarkıcısı olmak isteyen Eun-Sung, annesinin kibirli tavırları nedeniyle bu hayalini gerçekleştiremediği gibi, her zaman annesinin asistanı gibi çalıştığı için kendini onun kızı gibi bile hissedemez.


  Seung-Chul herkesin korktuğu bir mafya lideridir. Ancak annesinin yanına gittiğinde bambaşka birine dönüşür. Annesini mutlu etmek için her şeyi yapan Seng-Chul, meme kanserine yakalanıp hayata küsen annesini ameliyata ikna etmek üzere kolları sıvar. Ancak annesinin istediği bir şey vardır. Gençlik yıllarında aşık olduğu adamı son bir kez görmek ister.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      6.8/10   2772

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri