1. Another Family

  Another Family

  720p Türkçe Altyazı

  Ailesine yardım etmek için çeşitli zahmetlere katlanan ve sonunda gördüğü kötü muamele sonucu hayatını kaybeden bir kızın yaşadıklarını anlatan Another Family filmi, acıklı bir dram hikâyesini konu ediniyor. Babası taksi şoförlüğü yapan Yoon-Mi, maddi durumlardan dolayı üniversite okuyamamış ve büyük bir şirketin fabrikasına girerek çalışmaya başlamıştır. Yoon-Mi, ailesinin bu zor durumun içinden çıkabilmesi ve kardeşinin de kendisi gibi üniversiteden yoksun kalmaması için canla başla çalışmayı kafasına takmıştır.

  İki yıl içinde daha iyi bir işe girmeyi hedefleyen Yoon-Mi, babasına yeni bir araba alacağını ve kardeşini üniversiteye yazdıracağını söyler. Aradan geçen iki yıl içinde Yoon-Mi hedeflediği işe girer. Ancak girdiği bu yeni işte şirket yetkilileri ona çok kötü davranırlar ve hasta olmasına sebep olurlar. Bunun üzerine babasının yanına boynu bükük ve hasta şekilde geri dönen Yoon-Mi’nin hayatı acıklı bir şekilde son bulacaktır.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      7.1/10   1672

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri