1. Architecture 101

  Architecture 101

  720p Türkçe Altyazı

  Seung-Min adında ki bir mimar 35 yaşına girmiş olan bir adamdır. Hayatında birçok inişli çıkışlı zaman olmuştur. Ama bu sefer ki bir hayli farklı olacaktır. Ofisine gelen bir kadın Seung-Min'den bir şey istemektedir. Aslında bu sıradan bir iştir. Kadının evini yeniden inşa etmesi gerekmektedir. İlk bakışta kadını tanımayana Seung-Min, daha sonra dikkatli bir şekilde kadını gözden geçirir ve onu tanıyacaktır. Bu kadın Seung-Min'in üniversite zamanında aşık olduğu ve hayatının ilk aşkı olan kadındır. Kadının bu teklifini hemen kabul etmeyen Seung-Min'in aklında bazı soru işaretleri vardır. Kadının işini alıp bu sorumluluğu üzerine almak istememektedir. Ama kadının yüksek ısrarından dolayı işi kabul etmek zorunda kalacaktır.
  Architecture 101 6.0 / 10 10 kullanıcı oyu.
  6.0
  ( Toplamda 10 oy verildi. )

      7.9   1724

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri