1. Aşk Fobisi-Love Phobia Kore Filmi İzle

  Aşk Fobisi-Love Phobia Kore Filmi İzle

  480p Türkçe Altyazı

  Güneşli bir günde Jo Kang adında genç bir çocuk parlak sarı bir yağmurluk giymiş bir meraklı genç bir kızla tanışır. Kız ona bir uzaylı olduğunu söyler. Kıza aşık olan Jo-kang anlattığı her şeye inanır. Yine yağmurlu bir günde kız aniden ortadan kaybolur. On yıl sonra, Jo-kang üniversiteye giderken tekrar bir araya gelirler. korefilmleri.net Kızın hikayeleri devam etmektedir. Kızın gezegeni terk etmesi gerekiyordur. Giderek hastalanıp hastaneye düşer. Bu arada Jo-Kang gezegeni terk edebilmesi için bir arazide olması gereken UFO işaretini oluşturur. Jo’nun yardımıyla gezegenden ayrılan kız arkasında derin bir sevgi bırakmıştır. Jo, onun başka bir gezegende yaşadığına ve bir gün mutlaka buluşacaklarına inanmaktadır.
  Aşk Fobisi-Love Phobia Kore Filmi İzle 5.5 / 10 3 kullanıcı oyu.
  5.5
  ( Toplamda 3 oy verildi. )

    7.2/10   10655

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri