1. Attack On The Pin Up Boys

  Attack On The Pin Up Boys

  720p Türkçe Altyazı

  Farklı liselerden gelen erkek öğrenciler kötü bir saldırıya uğramaktadır. Saldırıya uğrayanların ortak özelliği çok yakışıklı ve büyük egolu olmalarıdır. Saldırgan, kurbanlarının yüzüne insan pisliği atıp kaçmaktadır. Saldırı kötü gibi görünse de yakışıklı çocukların işine yarar. İyi görünümlü yakışıklı olduklarını kanıtlayan bu saldırılar onların popülerliğini artırır. Herkes bir sonraki saldırının kime olacağını merak etmeye başlar. Çocuklardan biri bu saldırıları düzenleyeni araştırmaya başlar.
  Attack On The Pin Up Boys 10.0 / 10 2 kullanıcı oyu.
  10.0
  ( Toplamda 2 oy verildi. )

      5.7/10   3498

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri