1. Be With You 2018

  Be With You 2018

  720p Türkçe Altyazı

  Woo Jin adında ki bir adam eşi ve oğlu ile mutlu bir hayat sürmektedir. Eşinin zamansız ölümü onu çok derinden etkilemiştir. Hayatı alt üst olan Woo Jin'in bir oğlu vardır ve ona annesinin eksikliğini hissettirmemesi gerekmektedir. Bu yüzden büyük bir sorumluluk alır. Woo Jin'in eşi ise ölmeden önce ona bir şey söylemiştir. Öldükten bir sene sonra tekrar döneceğini söyleyen eşinin bu sözünü pek de ciddiye almamıştır. Gerçekten de söylediği gibi tam 1 yıl sonra yağmurlu bir günde eşi geri döner. Her şey olarak eşi karşısındadır. Fakat bir eksiklik vardır. Eşi hiç bir şey hatırlamamaktadır.
  Be With You 2018 7.8 / 10 4 kullanıcı oyu.
  7.8
  ( Toplamda 4 oy verildi. )

      7.6   2006

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri