1. Ben Kralım- I am the King

  Ben Kralım- I am the King

  720p Türkçe Altyazı

  Açlık ve fakirliğin hüküm sürdüğü bir ülkeyi yöneten Kral Sejong’un üç oğlu vardır. Etrafındaki insanların dalkavuklukları sonucu ülkenin durumundan habersiz olan Kral, veliahtı olan oğullarının saray adabına uygun davranmasını istemektedir. Oğullardan büyüğü her gece sarayda içkili partiler düzenler ve kadınlarla gününü gün eder. Bu nedenle babası büyük oğlunu veliahtlıktan azleder. Veliaht olarak çok kitap okuyan kültürlü oğlunu seçer. Ancak oğlan kral olmak istemiyordur. Bu nedenle bir gece saraydan kaçar. Saray duvarından atlarken o sırada oradan geçen halktan fakir birinin üstüne düşer. Ne tesadüf ki bu kişi aynı kendisine benzemektedir. Prens kıyafetlerini o kişiye giydirerek özgürlüğün tadını çıkaracağını düşünen prens, saray dışındaki yaşamın hiç de kolay olmayacağını görür. Korefilmleri.net sunar.
  Ben Kralım- I am the King 6.5 / 10 3 kullanıcı oyu.
  6.5
  ( Toplamda 3 oy verildi. )

      6.1/10   3516

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri