1. Birleşik Güvenlik Bölgesi-JSA Joint Security Area

  Birleşik Güvenlik Bölgesi-JSA Joint Security Area

  480p Türkçe Altyazı

  Kuzey ve Güney Kore arasındaki güvenli bölgede yaşanan bir çatışmada iki asker ölür. Olayı araştırmak üzere Nötr Milletler Denetleme Komisyonu, Binbaşı Sophie Jean’ı göreve atar. Binbaşı hem Kuzey hem de Güney Koreli askerlerin ve çatışmadan kurtulanların ifadelerini alır. Her iki taraf da kendi çıkarlarını uygun ifadeler verir. Bu yüzden ifadelerde tutarsızlık vardır. Bu tutarsızlık iki taraf arasında yeni bir savaş başlatabilir. Binbaşı bu savaş ihtimalini ortadan kaldırmak ve gerçekleri ortaya çıkarmak için adil ve tarafsız bir soruşturma yapmalıdır. Korefilmleri.net sunar.
  Birleşik Güvenlik Bölgesi-JSA Joint Security Area 10.0 / 10 1 kullanıcı oyu.
  10.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

      7.9/10   6727

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri