1. Black House-Kara Ev

  Black House-Kara Ev

  480p Türkçe Altyazı

  Jun Oh bir sigorta acentasında çalışmaya başlamıştır. İşin ilk gününde bir telefon alır. Telefondaki kişi biri intihar ettiğinde hayat sigortasından birikmiş parasını alıp alamayacağını sorar. Birkaç gün sonra bir müşteri Jun Oh’dan eve gelmesini ister. Jun Oh gittiği evde kendisini karşılayan adam tarafından oğlunun odasına gönderilir. Kapıyı açtığında oğlunun tavana asılmış bir halde öldüğünü farkeder. Birkaç gün sonra adam ofise gelerek oğlunun sigorta poliçesini sorar. Adamdan şüphelenen Jun Oh adamı başından savar. Ama adam her gün gelmeye devam eder. Sonunda adam parasını öderler. Ancak Jun Oh gizemli kişileri tarafından takip edilmeye başlar.
  Black House-Kara Ev 10.0 / 10 1 kullanıcı oyu.
  10.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

      6.3/10   3150

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri