1. Blades of Blood

  Blades of Blood

  480p Türkçe Altyazı

  Yüzyılda Joseon döneminde yani 1592 yılında, toplumun alt sınıflarından erkekler sosyal eşitlik için mücadele ediyordu. Lee Mong-Hwak kral olmak için her şeyi feda edebilecektir. Hwang Jeong-Hak bastonunun içine sakladığı kör bir kılıçla adam öldürebilir. Kyeong-Ja ailesi ve dünya tarafından terk edilmiştir. Park Ji sevdiği tek adam için hayatını riske atar.
  Blades of Blood 7.7 / 10 2 kullanıcı oyu.
  7.7
  ( Toplamda 2 oy verildi. )

      6.0/10   2155

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri