1. Bleak Night-Kasvetli Gece

  Bleak Night-Kasvetli Gece

  480p Türkçe Altyazı

  Lise öğrencisi Gi-Tae kendi halinde yaşayan bir gençtir. Bir gün ölür ve babası yaşarken onunla yeterince ilgilenemediği için suçluluk duymaya başlar. Oğlunun ölümüne dair cevaplar aramaya başlayan baba, masasının çekmecesinde bir fotoğraf bulur. Fotoğrafta Gi-Tae ve en iyi arkadaşları Dong-Yoon ile Hee-Joon vardır.

  Babası bu arkadaşlara ulaşmaya çalışır. Hee-Joon başka bir okula transfer olmuştur. Çocuğun cevapları kaçamaktır ve Dong-Yoon ile daha iyi arkadaş olduğunu söyler. Babası cenazede Dong-Yoon’u görmediğini hatırlar ve onu bulmaya çalışır. Korefilmleri.net sunar.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      7.4/10   2777

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri