1. Blood Rain-Kan Yağmuru

  Blood Rain-Kan Yağmuru

  480p Türkçe Altyazı

  Özel araştırmacı Wong Gyu, 1808 yılında bir kundaklama olayını araştırmak üzere Kore’den uzakta bir adaya gönderilir. Anakaradan oldukça uzakta olan bu ada izole edilmiş gibidir. Wong Gyu kendini bir cinayet soruşturmasının ortasında bulur. Katili bulmak için büyük çaba sarfeden Wong Gyu burada yaşayan küçük topluluğun yaşamının ne kadar karmaşık olduğunu anlar. Bu sırada yalanlar ve sırlar gittikçe artmaktadır. Ölüm oranı arttıkça ada sakinlerinin endişesi de büyür. Cinayetlerin sadistçe işlenmiş olması da endişeyi giderek artırır. Wong soruşturmayı derinleştirdikçe yedi yıl önceki bir cinayetin şüphelisine ulaşır. Yedi yıl önce bir kağıt fabrikasının sahibi Katolik olduğu için öldürülmüştür. Kasaba halkı bütün bu cinayetlerde kötü bir ruhun sorumlu olduğunu düşünür. Wong buna inanmasa da bir türlü gizemini çözemediği cinayetlerle ilgili neden buraya gönderildiğine dair bir iç sorgulama yaşamaya başlar.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      6.8/10   3480

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri