1. Bloody Innocent-River of Murder

  Bloody Innocent-River of Murder

  Türkçe Altyazı

  River of murder yani diğer adı ile Bloody İnnoccent filmi; 1985 yılında başlar. Seung-Ho ve Dong-Sik, aynı ortaokulda okuyan iki iyi arkadaştır. İki arkadaş da aynı okulda okuyan Myeong-Hee adlı kızdan hoşlanıyordur ancak kız ikisine karşı herhangi bir şey hissetmez. İki arkadaş, bir gün Myeong - Hee'nin aklında kimin olduğunu öğrenmek için bahse girer. korefilmleri.net Ertesi gün Myeong - Hee ölü bulunur ve tecavüze uğradığı anlaşılır. Polise göre şüpheli Dong-Sik’in zihinsel engelli ağabeyi Kyung-Sik’tir ve şüpheli cezaevine girer. Bu olaydan sonra iki arkadaşın arası hızla bozulur.

  river-of-murder-romantic

  1991 yılında, Seung-Ho üniversitede okuyan aktivist bir gençtir. Eylemlere karışan Seung-Ho cezaevine girer ye orada yıllar önce şüpheli olarak tutuklanan Kyung-Sik ile karşılaşır. Cinayetle ilgili bilgi almaya çalışır ancak tüm sorgulamalarına rağmen Kyung – Sik hep aynı şeyleri tekrarlar. Bir gün Kyung-sik intihar eder. 1998 yılına gelindiğinde Seung-ho artık bir savcı olmuştur. Yıllar önce işlenen cinayet ve oğullarının şüpheli bulunması yüzünden dağılan Sik ailesi için hala zor günler devam etmektedir. Dong-Sik’in Seul’de fahişelik yapan ablası öldürülünce Seung-ho davayı devralır ve Dong-Sik ile daha sık görüşmeye başlar. Korefilmleri.net iyi seyirler diler.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      7.1/10   6079

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri