1. Bloody Reunion

  Bloody Reunion

  720p Türkçe Altyazı

  Bayan Park yıllardır öğretmenlik mesleğini icra etmiş ve bazı sağlık sorunları nedeniyle emekli olduktan sonra kırsal bir bölgeye yerleşir. Burada Mi-ja adındaki eski bir öğrencisi ona bakmaktadır. Günün birinde eski öğrencilerinden bir grup Bayan Park’ı ziyarete gelir. Mi-ja onlar için çeşitli yemekler yapmış ve mükemmel bir ziyafet hazırlamıştır. Bayan Park da öğrencileri ile birlikte geçireceği bu gün için heyecanlıdır.

  Ziyafet başladığında öğrenciler Bayan Park’a hal hatır sorar ve onunla ilgilendiklerini belli ederler. Ancak bu öğrencilerin her birinin bir ruhsal bozukluğu vardır ve saatler ilerledikçe Bayan Park’a olan tavırlarını değiştirmeye başlarlar. Çünkü ruhlarında bulunan rahatsızlıkların sebebi olarak hocalarını görmektedirler ve içlerinde gizli bir intikam beslemişlerdir. Peki, bu intikam duygusu onlara neler yaptıracaktır?
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      6.1/10   2469

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri