Şifremi Unuttum

Break Out

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

341 kere izlendi

Break Out
720p

Hayatı alt üst olmuş ve her şeyini kaybetmiş olan Bok Gu, içine düştüğü bu durumdan biraz olsun uzaklaşabilmek için cebinde kalan son birkaç won ile yollara koyulur. En ucuz ulaşım aracı olan treni kullanmaya karar veren Bok Gu, bindiği trende kendisi için manevi değeri son derece yüksek olan çakmağını kaybeder. Aynı trende yolculuk yapan bir mafya babasının elinde çakmağını gördüğünde ise büyük bir şaşkınlık yaşar.

Karşısındaki mafya babasının sıradan bir mafya olmadığını ve bölgede yapılacak seçimlerde milletvekili adayı olan bir büyük siyasetçinin işlerini yürüttüğünü öğrendiğinde çakmağı almanın hiç de kolay olmayacağını anlar.

Yolculuk sırasında milletvekili ve mafya lideri para konusunda yaşadıkları anlaşmazlık sonucu tartışmaya başlarlar. Mafya babası adamlarına emir vererek trene el koyar. Hiçbir istasyonda durmayan ve rotası belli olmayan trenin tüm yolculuğu boyunca Bok Gu’nın tek amacı ise çakmağını geri almaktır.

Yorum Yap

You must be logged in to post a comment.Benzer Filmler

Kore filmleri ile ilgili kurulu tek internet adresi.

Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle aksiyon filmleri yabancı dizi izle cinli türk korku filmleri kore dizileri full film izle iran filmleri sansürsüz tek parça film izle- full hd tek parça film izle- film izle yerli full hd