1. Bunt

  Bunt

  720p Türkçe Altyazı

  Dong-ku çok geç öğrenen psikolojik rahatsızlık sahibi bir çocuk, en yakın arkadaşı Ortak ise kalbinden rahatsız şanssız bir çocuktur. Aynı okulda okumakta olan bu iki arkadaşın tüm olumsuzluklara meydan okuyan cesaretlerinin hikâye edildiği film, izleyenlere hüzünlü dakikalar yaşatıyor.

  Okulunu çok seven ve hızlı koşabilme yeteneği bulunan Dong-ku, tüm öğrencilere elinde sürahi ile koşarak su dağıtmayı zevk edinmiştir. Ancak arkadaşları onunla “sucu” diyerek dalga geçmektedir. Günün birinde okula damacana getirilmesiyle birlikte sürahiye gerek duyulmaması üzerine, artık Dong-ku en sevdiği zevkinden mahrum kalır. Bunun üzerine oyalanacak başka bir şeyler bulması gerekir.

  Tesadüf eseri okulun beysbol takımı içerisine giren Dong-ku, bu takımdan ve spordan güç almaya başlar. Üstelik çok hızlı koşuyor olması onu bu sporda yetenekli kılmıştır. Ancak bir eksiği vardır ki iyi vuruş yapamamaktadır. Dong-ku’nun bu eksiğini ise kalp rahatsızlığı olan en iyi arkadaşı Ortak tamamlar. Çünkü Ortak kalp rahatsızlığı nedeniyle koşamamaktadır, ancak çok iyi vuruş yapabilmektedir. İki kafadar güçlerini birleştirerek ve birbirlerinin eksiklerini tamamlayarak bir başarı hikâyesini baştan sona yazmayı başarırlar.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      5.1/10   2108

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri