1. C’est Si Bon

  C’est Si Bon

  720p Türkçe Altyazı

  60’ların sonunda Kore’de geçen hikâyenin kahramanları, ülkenin en meşhur müzik kafesi olan C'est Si Bon’un müzik grubudur. Bir grup genç bir araya gelerek hayallerinin peşinden gitmeye karar verirler. Etnik ve yöresel bir müzik türünü benimseyen gençler, kısa sürede ülkenin en popüler grubu haline gelir. Popülerliğin ve karmaşanın içerisinde mutluluğu da yakalamakta kararlı olan grup üyeleri, farklı farklı ama birbirinden güzel kızlara aşık olurlar. Karmaşık ve komik aşk hikâyesinin anlatıldığı filmde, peşlerinden kızların koştuğu müzik grubunun popüler üyelerinin sevdiklerinin peşinden koşmaları anlatılıyor.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      6.9/10   2401

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri