1. Children-Çocuklar

  Children-Çocuklar

  480p Türkçe Altyazı

  26 Mart 1991 tarihinde, 5 çocuk kurbağa yakalamak için Waryong dağına gider. Çocuklar bir daha dönmezler ve bulunamazlar. Çocukların endişeli aileleriyle birlikte tüm ülke bu olayı konuşur ve çocukların sağ salim bulunması için dua ederler. Tüm imkanlar kullanılır ancak çocukların izine rastlanmaz. Bundan tam on bir yıl sonra, 2002 yılında çocukların kemikleri Waryong dağında bulunur. Film, gerçek bir olaydan uyarlanmıştır. Çocukların ailelerinden biri baş şüpheli olarak görülse de olay kayıtlara faili meçhul olarak geçmiştir.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      7.2/10   1648

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle full film izle iran filmleri