Şifremi Unuttum

Chilling Romance

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

1.190 kere izlendi

Chilling Romance
720p

Yeo Ri küçüklüğünden bu yana hayaletleri görebilmektedir. Hayalatleri gördüğü sırada etrafında bulunan insanların başına beklenmedik olaylar gelir. Buyüzden Yeo Ri kendini toplumdan soyutlar. Bu arada Jo Goo adında bir büyücü ona ulaşmaya çalışır.

Jo Goo bir sokak büyücüsüdür. Yeo Ri’yi sokakta gösteri yaptığı sırada görür. Onda bir tuhaflık olduğunu fark eder ve takip etmeye başlar. Onun hayaletleri görebildiğini keşfedince iş teklif etmeye karar verir.

Bir yıl sonra, Jo Goo büyük bir gösteri yapar. korefilmleri.net Gösteride Yeo Ri’nin de bir şovu vardır. Gösteri bitince hep birlikte çıkılan akşam yemeğine Yeo Ri katılmak istemez. Sonraki günlerde de birlikte yapılan hiçbir aktivitede yer almaz. Bir gün Jo Goo onu zorlar ve birlikte içki içerler. O günden sonra Jo Goo, Yeo Ri’nin hayatının ne kadar zor olduğunu fark eder ve hayaletlerden kurtulması için ona yardım eder.

Yorum Yap

You must be logged in to post a comment.Benzer Filmler

Kore filmleri ile ilgili kurulu tek internet adresi.

Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle aksiyon filmleri yabancı dizi izle cinli türk korku filmleri kore dizileri full film izle iran filmleri sansürsüz tek parça film izle- full hd tek parça film izle- film izle yerli full hd