Şifremi Unuttum

Cruel Winter Blues

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

310 kere izlendi

Cruel Winter Blues
720p

Jae Mun ve arkadaşı Min-Jae bir çeteye üyedir. Günün birinde Min-Jae kendisine verilen emri gerçekleştirirken bir hata yapar ve yaptığı bu hata nedeniyle çete lideri tarafından öldürülür. Arkadaşının öldürülme anında orada bulunan Jae Mun ise sadece kaçmakla yetinir.

Ancak yıllar içinde arkadaşı öldürülürken kaçtığı için inanılmaz bir vicdan azabı çeken Jae Mun, bir gün arkadaşını öldüren kişiden intikamını alma fırsatı yakalar. Bu fırsatı kaçırmak istemeyen Jae Mun, yanına tekvando hocası Chi-guk’u da alarak, arkadaşını öldüren Dae-sik’in yaşadığı Bulgyo şehrine gider.

Burada onu bulup intikam almayı hedefleyen Jae Mun, gittiğinde sadece Dae-sik’in annesine ulaşabilir. İlginç bir şekilde bu kadınla arasında bir anne oğul ilişkisi doğar ve birbirilerine bağlanırlar. Ancak Jae Mun asıl amacını unutmaz ve intikamını almanın yollarını aramaya devam eder.

Yorum Yap

You must be logged in to post a comment.Benzer Filmler

Kore filmleri ile ilgili kurulu tek internet adresi.

Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle aksiyon filmleri yabancı dizi izle cinli türk korku filmleri kore dizileri full film izle iran filmleri sansürsüz tek parça film izle- full hd tek parça film izle- film izle yerli full hd