1. Crush Blush

  Crush Blush

  480p Türkçe Altyazı

  29 yaşındaki Me-sook, okulda sevilmeyen bir öğretmendir. Aslında Rusça öğretmenidir ancak bir ortaokula İngilizce öğretmeni olarak gönderilir. Üstelik İngilizce’yi o bile anlamaz. Me-sook’un kronik bir rahatsızlığı vardır, sık sık yüzü kızarmaktadır. Aynı okulda birlikte çalıştığı Seo adlı öğretmene aşık olan Me-sook bu problem yüzünden onun yüzüne bile bakamaz. Zaten Seo evlidir. Ancak Me-sook onun da kendisine aşık olduğuna ve bunu söyleyemediğine inanmaktadır. Bu sırada Seo, aynı okulda başka bir öğretmenle birliktedir. Me-sook bunu öğrenince bir plan yapar. Seo’nun kızı ile işbirliği kurar ve aşıkları ayırmaya çalışırlar. Kız babasının evliliğini kurtarmak için giriştiği bu işbirliğinde yavaş yavaş Me-sook’a ısınır.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      6.3/10   1764

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
 1. avatar
    admin 01/08/2017 17:26:44

  Me-sook yaşı otuzuna dayanmış bir Rusça öğretmeni olmakla birlikte aynı zamanda okulun en sevilmeyen hocasıdır. Kadınlara karşı kafasını kaldırıp gözlerine bakamayacak kadar utangaç olan Me-sook, çalıştığı okulda görev yapan Seo’ya sevdalanmıştır. Evli bir bayan olan Seo’nun da kendisine aşık olduğunu ama utandığı için bunu gösteremediğine inanır. Fakat günün birinde Seo’nun başka bir Rusça öğretmeni ile ilişkisinin olduğunu fark etmesi ile düşüncelerinin doğru olmadığını anlar.

  Me-sook sevdiği kadının evliyken bir başkasıyla birlikte olmasına dayanamaz ve harekete geçmeye karar verir. Bunun için aynı zamanda öğrencisi olan ve okulda hiç sevilmeyen Seo’nun kızı ile bir işbirliği yapar. Seo’nun kızı Jong-hee babasını aldatan annesi ile babasının evliliğinin bitmemesi için öğretmeni ile işbirliği yapmayı kabul etmiştir. Bu mücadeleleri süresince sıkı bir dost olan ikili, onlara tuzak kurduklarını düşünürken, aslında nasıl bir oyunun içinde olduklarının farkında değillerdir.

Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle full film izle iran filmleri