1. Daddy You, Daughter Me

  Daddy You, Daughter Me

  720p Fragman

  Bir baba ve kızının hikayesinin anlatıldığı filmde baba ve kızın arası oldukça kötüdür. Uzun zamandır aralarının kötü olması onları hayatın her alanında etkilemektedir. Artık geriye pek yapacak şey kalmamıştır. Aralarının tekrar eskisi gibi olması için bir sebep gereklidir. Sevginin gücünü tekrar ortaya çıkaracak olan baba ve kızı, yıllar sonra tekrar mutluluğu keşfedecektir. Aslında yıllardır mutsuz olduklarını anlarlar. Hatta daha önceden barışmaları gerektiğinin farkına varırlar. Kim Hyung-Hyup adlı yönetmenin yönettiği film bir zaman sonra mükemmel bir komediye dönüşür. İki bireyin arasında ki gerginlik en güzel bu şekilde komediye dönüşürdü.
  Daddy You, Daughter Me 9.3 / 10 2 kullanıcı oyu.
  9.3
  ( Toplamda 2 oy verildi. )

      6.6   1062

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
 1. avatar
    kiranma 01/11/2018 16:16:58

  İyi günler film ne zaman gelecek acaba ?

Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri