Dasepo Naughty Girls | Kore filmleri ile ilgili kurulu tek internet adresi.
 1. Dasepo Naughty Girls

  Dasepo Naughty Girls

  480p Türkçe Altyazı

  Museulmo Lisesi Güney Kore'de bulunan, tuhaf öğrencilerin okuduğu tuhaf bir lisedir.


  Okuldaki öğrencilerden birine "Zavallı Kız" adı verilmiştir. O kadar fakirdir ki fakirlik onun üstüne yapışmış gibidir. O tek bir odada annesi ile yaşamaktadır. Annesi kronik hastadır ve borç batağında yüzmektedir. Zavallı Kız ailesine destek olmak için fuhuş yapmaktadır. Bu nedenle suçluluk duyar ve intihara teşebbüs eder.

  Diğer bir öğrenci Anthony çok zengindir. Üvey annesi İsviçre’de diplomattır. Pahalı arabalara ve giysilere sahiptir. Her şeyi elde edebilecek olan Anthony çift cinsiyetli birine aşık olur. Hayatın anlamını yüzeysel zevklerde aramaktadır. Çift cinsiyetli kız okuldaki tek gözlü Cyclops’un kardeşidir.

  Eğitimle hiç alakaları olmayan bu gençler birdenbire üniversite sınavının yaklaştığı gerçeğiyle yüzleşir. Sınava hazırlanmak ve mezun olmak için önlerinde çok az zaman kalmıştır.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      6.1/10   915

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle aksiyon filmleri yabancı dizi izle full film izle iran filmleri