1. Die Bad

  Die Bad

  720p Türkçe Altyazı

  Konu aldığı hikâyeyi dört bölüme ayırarak yansıtan Die Bad filminde, her şey bir grup gencin birbirleriyle kavga etmeleri üzerine başlar. Kavga sırasında Sung-bin bir kaza sonucu istemeyerek Hyun-Soo’nun ölümüne sebep olur. Sung-bin sebep olduğu bu cinayet sebebiyle yedi yıl hapse mâhkum edilir ve cezasını çeker.

  Yedi yılın ardından özgürlüğüne kavuşan Sung-bin, evine döndüğünde babasının memnuniyetsiz suratı ile karşılaşır. Kardeşinin bulduğu bir işte çalışmaya başlayan Sung-bin bir süre sonra bu işinden de olmak zorunda kalır. Cinayetin cezasını çeken ancak hatırasından bir türlü kurtulamayan Sung-bin, karşısına Suk-hwan’ın çıkması ile daha da zor bir duruma girer. Çünkü Suk-hwan, kavga ettiği gruptaki arkadaşlarından biridir ve cinayetin ardından bir polis memuru olmuş, şimdi de Sung-bin’e bu konu ile ilgili başvurmak istemektedir.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      6.9/10   1982

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri