1. 109 Strange Things

  109 Strange Things

  İMDb : 6.0 1 Sezon  -   6 Bölüm

  109 strange things kore dizisi sizlerle. Bir üniversitede okuyan güzelimiz kan bağı olan kız kardeşleriyle beraber yaşamaktadır. Birgün evlerine yakışıklı bir adam gelir. Bu bir insan değil bir robottur fakat davranışları insan gibidir ve akabinde tüm kızların dibi düşer.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      6.0   1226

  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Tür: Dram
  •  Orjinal Adı: 109 Strange Things
  •  Ülke:
Background
 1. Üniversitenin son sınıfında olan güzel bir kız yurtta değilde kız kardeşleriyle beraber ev ortamında yaşamaktadır. Evlerine gelen yakışıklı koreli erkeğe hepsi aşık olacaktır ve macera bu şekilde başlayacaktır.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
DİZİ KATEGORİLERİ
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri