1. Doğal Şehir-Natural City Türkçe İzle

  Doğal Şehir-Natural City Türkçe İzle

  480p Türkçe Altyazı

  Yıkıcı bir savaşın ardından yeniden inşa edilen dünya, 2080 yılında gelişmiş teknolojilere sahiptir ve büyük bir bilgisayar ağı ile bağlıdır. İnsanlar cyborglar ile hayatı paylaşmaktadır. İnsanlara arkadaşlık etmesi için tasarlanan cyborgların çok gelişkin olmalarına karşın 3 yıllık bir ömürleri vardır. Polis R, bu cyborglardan birine, Ria’ya aşık olmuştur. Çok az bir ömrü kalan Ria’yı yaşatmak ister. İnsan ve makinenin ruhlarını birleştirmeye yarayan bir yol vardır. Ancak R’nin kendine bir insan bedeni bulması, bir kadını kaçırması gerekir. İlişkilerle ilgili çok vurucu ve etkileyici bir film. Korefilmleri.net sunar.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      5.9/10   5665

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri