+18 kore filmi
No Mercy For The Rude İzle
İncele
No Mercy For The Rude İzle
Türkçe Altyazı
Konuşma engeli olan Killa’nın çocukluğu yetimhanede geçmiştir. Konuşma sorununu çözmek üzere dilinden bir ameliyat geçirmek zorundadır. Ancak bu ameliyatın maliyetini karşılayacak durumda değildir.  Aynı zamanda iyi bir aşçı olan Killa, ameliyat parasını toplayabilmek için kiralık katil olarak çalışmaya başlar. Ancak sadece kaba ve kötü insanları öldürecektir. Bu arada Killa’nın karşısına güzel bir kız çıkar. Aşık olduğu kız ve bir sokak çocuğu ile birlikte yaşayan Killa için hayat güzel gitmektedir. Ancak kiralık katil olarak aldığı büyük bir iş hayatını alt üst edecektir.
  • IMDb 7.3/10
  • 7882
  • 0
Rough Play
İncele
Rough Play
Türkçe Altyazı
Rough Play; bir anda popüler olan bir aktörün bu şöhretle birlikte değişen hayatını ve şöhretin karanlık yönlerini anlatır. Oh Young enerji dolu genç bir aktördür. korefilmleri.net Filmlerde küçük rollerde oynamanın yanı sıra küçük bir tiyatroda rol almaktadır. Bir gün bir yönetmen Oh Young’un potansiyelini fark eder ve onu büyük bir aktör yapmak için bir fırsat sunar. Bir film sözleşmesi imzalarlar. Film vizyona girdikten sonra performansıyla ilgili övgüler alan Young, şöhret basamaklarını hızla tırmanır. Popülaritesi arttıkça hayatı da hızla rayından çıkar. Young, şöhretle gelen yeni dünyadan keyif almaktadır ancak şöhretin karanlık dünyası onu ve etrafındakileri tehlikeyle karşı karşıya getirir. Korefilmleri.net sunar.
  • 97 Dakika
  • IMDb 7.0/10
  • 7578
  • 1
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri