erotik kore filmleri
Portrait of a Beauty
İncele
Portrait of a Beauty
Türkçe Altyazı
Zamanın aranan ressamlarından olan Han-pyeong, oğlunu da başarılı bir ressam olarak yetiştirmek ister Portrait of a Beauty. Ancak ailenin yeteneği oğlana değil kıza geçmiştir. Oğlu resimdeki bu yeteneksizliğinden dolayı intihar eder. Kızı Yun-jeong ise abisinin ismini alarak bir erkek gibi davranır ve ailenin onurunu bu şekilde korumaya çalışır.Yun-jeong büyüdüğünde başarılı çalışmalarından dolayı saray ressamlığına kabul edilir. Korefilmleri.net Ve Kral Jeongjo tarafından güvenilir bir ressam olan Kim Hong-do gözetiminde sanatını icra etmek üzere emanet edilir. Yun-jeong, tematik, kışkırtıcı ve sanatsal mükemmel resimlere imza atar. Yun-jeong giderek Hong-do’ya aşık olurken, Hong-do da ondaki kızsal özellikleri fark etmeye başlar. Yun-jeong, aşkı için her şeyini kaybetmeyi göze alabilecek midir? Korefilmleri.net iyi seyirler diler.* Filmde +18 sahneler mevcuttur.
 • 107 Dakika
 • IMDb 6.7/10
 • 12507
 • 0
S Diary – Aşk Günlüğü
İncele
S Diary – Aşk Günlüğü
Türkçe Altyazı
2004 yapımı romantik komedi türündeki S diary filmi, ilişkilerinin neden başarısız olduğunu sorgulamaya ve geçmiş ilişkilerinden intikam almaya karar veren bir kadın hakkında.Jini, sevgilisi tarafından “seninle sadece sevişmek için birlikte oldum” notuyla terk edilir. Bunun üzerine genç kadın, son üç ilişkisinin de sadece cinsellik nedeniyle mi yaşandığını, sevgililerinin onu kullanıp kullanmadığını sorgulamaya başlar. korefilmleri.net Jini’nin eski sevgililerinden biri güçlü dini inançları olan bir adam, biri üniversitedeki maço sevgilisi, diğeri ise amaçsızca yaşayan deneyimsiz bir sanatçıdır. Bu üç sevgilisinden ilişkileriyle ilgili samimi cevaplar almaya çalışan Jini, eski sevgililerinden intikam almak için de gizli bir plan yapar. Korefilmleri.net sunar.
 • 110 Dakika
 • IMDb 6.3/10
 • 10204
 • 0
Gizli Aşk-Secret Love
İncele
Gizli Aşk-Secret Love
Türkçe Altyazı
Genç ve güzel Yeon-yi ile Jin-wu iki aylık evlidir. Henüz evliliğin başındayken, Yeon-yi’nin kocası trajik bir trafik kazası geçirerek komaya girer. Kazanın ardından Jin-wu’nun ikiz kardeşi Kore’ye gelir. Kocasının ikiz kardeşiyle (Jin-ho) daha önce karşılaşmayan Yeon-yi, aralarındaki benzerliği şaşırarak fark eder. Başlangıçta birbirlerine karşı soğuk davranan Yeon-yi ve  Jin-ho, giderek tutkulu bir aşk yaşamaya başlar. Bu sırada Jin-wu aniden komadan uyanır ve genç kadın kendini iki kardeşin arasında bulur. Korefilmleri.net sunar.
 • 111 Dakika
 • IMDb 5.5/10
 • 55460
 • 0
Temptation of Eve: Good Wife
İncele
Temptation of Eve: Good Wife
Türkçe Altyazı
Öncelikle filmde +18 sahneler olduğunu belirtelim. Filmde yatalak bir koca eşinin onu aldattığını hatta onu öldürmek için bir takım planları olduğunu düşünmektedir. Bunun üzerine karısının peşine eski bir arkadaşını takar. Fakat dışarıdan bakıldığında Temptation of Eve: Good Wife filminde kadın kocasına çok sadıktır, davranışları da o şekildedir, fakat adam güven problemini bir türlü aşamamıştır. Ayrıca korefilmleri.net ten tek part izleyeceğiniz filmin sonu da çok esrarengiz bir şekilde bitiyor. İyi seyirler...
 • 90 Dakika
 • IMDb 7.8/10
 • 59026
 • 1
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle aksiyon filmleri yabancı dizi izle full film izle iran filmleri