Reklamı Gizle[x]
728x90 Yatay Reklam Alanı
Reklamı Gizle[x]
728x90 Yatay Reklam Alanı
728x90 Yatay Reklam Alanı
kim ki duk filmleri
Real Fiction
İncele
Real Fiction
Türkçe Altyazı
2000 yapımı Kim Ki-duk imzalı bir suç-dram filmi. Real Fiction filmi, 23. Moskova Uluslar arası Film Festivali’nde de gösterildi. Filmin baş karakteri şehrin meydanlarında resim yapan bir sokak sanatçısıdır. İnsanlar resimlerine hak ettiğinden daha az para verir, eserlerine çöp gibi davranır ancak o tüm bu yapılanlara karşı kayıtsız bir tavır içindedir. Bir gün genç bir kız kendisini kameraya çekmeye başlar ve onu takip etmesini ister. Kendisini boş bir tiyatro salonuna götüren kız, hayatı boyunca ona haksızlık ettiğini düşündüğü herkesten intikam alabileceğini söyler. Ve ressam için bir öldürme çılgınlığı başlar. Korefilmleri.net sunar.
  • 83 Dakika
  • IMDb 6.1/10
  • 3270
  • 0
The Bow – Yay Kore Filmi İzle
İncele
The Bow – Yay Kore Filmi İzle
Türkçe Altyazı
Güney Kore'nin en ünlü yapımcı yönetmen ve senaristlerinden biri olan Kim ki Duk yine muhteşem bir filme imza atıyor. Kim ki Duk un eseri olan film IMDB sitesinden 7.1 gibi güzel bir puan almıştır.The bow yani Türkçe ismi ile Yay filminde 60 yaşında yaşlı bir adam, 16 yaşında gencecik ve güzel bir kızla bir teknede yaşamaktadır. Adamın amacı ise bu güzel kız 17 yaşına bastığı gün kızla evlenmektir. Çünkü yasalar 17 yaşından küçük kızın evlenmesine izin vermemektedir. Fakat bir süre sonra bölgedeki bir başka balıkçının genç oğlu ve kız arasında yakınlaşmalar olur ve yaşlı adam bu durumu çok sinirlenir. Kıza karşı tutumu bir nebzede olsa katılaşmıştır, bunu hisseden kız kendisini esir gibi hisseder. Genç adam kızı almak ister ve olaylar başgösterir. The bow filmini tek part ve tr altyazılı korefilmleri.net sitemizden kesintisiz ve full online olarak takip edebilirsiniz.
  • 90 Dakika
  • IMDb 7.1/10
  • 5009
  • 0
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle aksiyon filmleri yabancı dizi izle full film izle iran filmleri