Reklamı Gizle[x]
728x90 Yatay Reklam Alanı
Reklamı Gizle[x]
728x90 Yatay Reklam Alanı
728x90 Yatay Reklam Alanı
kore filmi
Prenses Aurora – Princess Aurora
İncele
Prenses Aurora – Princess Aurora
Türkçe Altyazı
Princess Aurora filminde; Kore’de bir dizi cinayet işlenir. Cinayetler arasındaki tek bağlantı olay yerinde bulunan Prenses Aurora yazılı etikettir. Prenses Aurora, bir çizgi roman karakteridir. Bu katilin kadın olduğuna dair bir kanıt olarak kabul edilir. korefilmleri.net Dedektif Sung-ho ve ortağı bu seri cinayet davası üzerinde çalışmaktadır. Sung-ho cinayetlerin arkasında eski eşi Soon-jung’un olduğundan şüphelenmektedir. Küçük ipuçlarını değerlendiren dedektifler sonuca adım adım yaklaşırlar.
 • 105 Dakika
 • IMDb 6.7/10
 • 4762
 • 0
Runway Cop – Dedective Cha
İncele
Runway Cop – Dedective Cha
Türkçe Altyazı
2012 yapımı aksiyon komedi filminde( Runway cop diğer adı ile dedective cha), çok kilolu olmasına rağmen bir davayı çözmek için modellik yapmak zorunda kalan dedektif Cha Chul-soo’nun hikayesi anlatılıyor. Cha Chul-soo, çok kilolu, kirli giysiler giyen ve kötü kokan bir dedektiftir. Bir gün şehirde bir polis yaralanır. Olayı soruşturacak olan Cha Chul-soo, soruşturmayı gizli yürütmek zorundadır. Dedektifin bu görevde bir model olması gerekir. Üstelik iyi bir model olarak podyumda yer alabilmesi için sadece iki haftası vardır. Bu iki haftada 20 kilo vermek ve bir tasarımcının rehberliğine uymak zorundadır. Acaba tasarımcı Ko Young-jae, iki hafta içinde bu pis kokan kilolu adamı, profesyonel bir model haline getirebilecek mi?  Korefilmleri.net sitesinden izleyelim.
 • 111 Dakika
 • IMDb 5.7/10
 • 2659
 • 0
Samaritan Girl-Samaria-Fedakar Kız
İncele
Samaritan Girl-Samaria-Fedakar Kız
Türkçe Altyazı
Yönetmenliğini Kim Ki Duk’un yaptığı 2004 yapımı film Samaria. Jae-young ve Yeo-jin ortaokulda okuyan, birbirini çok seven iki arkadaştır. Jae-young para karşılığı erkeklerle birlikte olurken, Yeo-jin bu işin aracılığını ve muhasebesini üstlenir. Aynı zamanda polis baskınına karşı gözetleme yapar. Jae-young müşterilerinden birine aşık olur. korefilmleri.net Bu aşk karşısında Yeo-jin arkadaşını çok kıskanır. Bir gün Jae-young polis baskınına uğrar ve paniğe kapılarak 2. Katın penceresinden atlar. Yeo-jin kanlar içindeki arkadaşını hastaneye götürür. Çok vakti kalmayan Jae-young, arkadaşına müzisyen aşkını son bir kez görmek istediğini söyler. Müzisyen, Yeo-jin’le birlikte olma şartıyla bu son isteği kabul eder. Ancak hastaneye gittiklerinde Jae-young ölmüştür. Yeo-jin vicdan azabıyla, arkadaşının daha önce birlikte olduğu bütün erkeklere ulaşmaya, onlarla birlikte olup daha önce verdikleri paraları iade etmeye başlar. Yeo-jin’in babası, kızının yaptıklarını öğrenir ve ölümcül sonuçları olan bir intikam alır.
 • 95 Dakika
 • IMDb 7.1/10
 • 27612
 • 0
Say Yes – Evet De
İncele
Say Yes – Evet De
Türkçe Altyazı
Jeong-hyun bir yazardır ve sonunda kitabını yayımlayacak bir yayınevi bulmuştur. Bunu kutlamak için bir yıllık eşi Yun-hie kısa bir tatile çıkmak ister. korefilmleri.net Genç çift, doğu denizi boyunca yapacakları bir kış tatili planlar. Yolculuk sırasında arabalarına tanımadıkları bir adamı alırlar. İfadesiz yüzü ve delici gözleri olan bu gizemli adamla kaba davranışlarına rağmen iyi vakit geçirmeye çalışan çift, bir süre sonra adamın cezaevinde yatmış sadist bir psikopat olduğunu öğrenir. Bu arada polis de, karayolu boyunca acımasız cinayetlerle ilgili bir dizi soruşturma başlatmıştır. Korefilmleri.net say yes filmini sunar.
 • 105 Dakika
 • IMDb 5.5/10
 • 1421
 • 0
Searching for the Elephant
İncele
Searching for the Elephant
Türkçe Altyazı
Film, ahlaksız ve materyalist bir dünyada başarılı büyükşehirli gençlerin çökmüş hayatının anlatıldığı yenilikçi bir filmdir. Filmde; şizofreni, seks bağımlılığı ve aldatma gibi sorunlarla boğuşan üç gencin hayatı anlatılıyor. Seul’de yaşayan, otuzlu yaşlarda, zengin ve profesyonel üç genç, çocukluk arkadaşıdır. korefilmleri.net Serbest fotoğrafçı, plastik cerrah ve finans uzmanı olan bu üç arkadaş, bütün zenginliklerine rağmen içlerinde büyüyen yoksunluk duygusu nedeniyle rayından çıkmış hayatlar yaşarlar. Zamanla birbirlerinin en derin sırlarını öğrendikçe arkadaşlıkları bozulmaya başlar. Film, şok edici bir finalle son bulur.S.K. Jhung’un ilk yönetmenlik denemesi olan film, Stockholm, Varşova, Leeds ve Sao Paulo Uluslararası Film Festivali de dahil olmak üzere çeşitli uluslararası film festivallerinde gösterildi. Filmin oyuncularından Jang Ja-yeon, film yayınlandıktan sonra intihar etti. Korefilmleri.net 2009 yapımı Searching for the Elephant filmini tek part olarak sunar.
 • 146 Dakika
 • IMDb 6.1/10
 • 9572
 • 0
The Poisoning Online Film İzle
İncele
The Poisoning Online Film İzle
Türkçe Altyazı
Film iki kardeşin hikayesini anlatmaktadır. 2002 yılında çekilen filmde Ho-jin ve Dae-jin'i birbirinden başka kimsesi yoktur. Ho-jin evlenmeye karar verir ve böylece ailede kişi sayısı üç olur. Dae-jin otomobil hastasıdır ve gizlice bir yarışa katılır. korefilmleri.netAynı anda fakat farklı yerlerde iki kardeş kaza geçirir ve bilinç kaybı yaşarlar. Uzun süre sonra inanılmaz bir olay yaşanır ve Dae-jin komadan çıkar. Fakat bir problem olur: Dae-jin kendisini Ho-jin zanneder.
 • 114 Dakika
 • IMDb 7.0/10
 • 7765
 • 0
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle aksiyon filmleri yabancı dizi izle full film izle iran filmleri