Reklamı Gizle[x]
728x90 Yatay Reklam Alanı
Reklamı Gizle[x]
728x90 Yatay Reklam Alanı
728x90 Yatay Reklam Alanı
kore filmleri indir
Kız Arkadaşlar-Girlfriends
İncele
Kız Arkadaşlar-Girlfriends
Türkçe Altyazı
Song-Yi yirmili yaşlarda genç bir kadındır. Sevgilisi Jin-Ho’nun kendisini aldattığından şüphelenir. Aldattığı kadına ulaşmaya çalışır ve hayatında bir değil iki kadın daha olduğunu öğrenir. Kadınlardan biri olan seksi ve başarılı parti organizatörü Jin, Jin-ho’nun ilk aşkıdır. Diğer kadın ise üniversite öğrencisi Bo-ra’dır. Kadınlar birbirleriyle çok iyi anlaşır ve ortak zevklere sahip olduklarını fark eder. Aldatılma iyi dostlukların temelini atacaktır. Korefilmleri.net sunar.
  • IMDb 5.3/10
  • 521
  • 0
Midnight FM DVD İzle
İncele
Midnight FM DVD İzle
Türkçe Altyazı
Sun-young, popüler biz televizyon spikeri ve gece programı yapan dj iken, kızının Amerika’da olacağı bir kalp ameliyatı nedeniyle işini bırakır. İşinin son gününde kızını bakması için kız kardeşiyle evde bırakmıştır. Bu sırada kız kardeşi bir telefon alır. Sun-young’ın hayranı olduğunu söyleyen bir adam ailesini kaçırdığını, bir şarkı listesi hazırladığını ve bunların çalınmasını istediğini söyler. Psikopat bir katil olan adam, söylediklerini yapmazlarsa ve polisi ararlarsa ailesini öldüreceğini iddia eder. Sun-young gece boyunca adamın listesini çalmaya ve bu gerilimli durumla baş etmeye çalışır.
  • IMDb 6.6/10
  • 2417
  • 0
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle aksiyon filmleri yabancı dizi izle full film izle iran filmleri