korku filmi izle
The Cut
İncele
The Cut
Türkçe Altyazı
The Cut kore filmi, bir sağlık kolejinde geçmektedir. Sağlık kolejinde bir sınıfta farklı hayatlardan bir araya gelen 6 tane öğrenci vardır. Bu altı öğrencinin asıl amacı başarılı birer cerrah olmaktır. Birlikte en başarılı cerrah olmak için yarışırken diğer taraftan sıkı bir arkadaşlık bağları olur. korefilmleri.net Bir süre sonra bu öğrenciler hayaletlerden acı çekerler. Bunlardan kurtulmak için her şeyi göze alırlar.
  • 111 Dakika
  • IMDb 6.3/10
  • 3654
  • 0
White: The Melody of the Curse Kaliteli İzle
İncele
White: The Melody of the Curse Kaliteli İzle
Türkçe Altyazı
Kendi çapında birşeyler yapmaya çalışan Pink Dolls müzik grubu ismini yayıp ünlü olmak için elinden geleni yapmaktadır. Bu genç kız grubunun şarkıcıları Jenny ve Ah Rang, Eun JU ve Shin Ji. Yeni bir şarkı ile müzik dünyasına bomba gibi girerler. Grup popülariteyi fazla çekemez ve grup arasında kıskançlık başlar. Ardından gizemli bir şekilde Jenny hayatını kaybeder. Grubun diğer üyeleri arasında olaylar git gide büyür. Korefilmleri.net sunar.
  • 106 Dakika
  • IMDb 6.1/10
  • 3622
  • 0
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle aksiyon filmleri yabancı dizi izle full film izle iran filmleri