Reklamı Gizle[x]
728x90 Yatay Reklam Alanı
Reklamı Gizle[x]
728x90 Yatay Reklam Alanı
728x90 Yatay Reklam Alanı
tarih kore filmi izle
Okların Savaşı
İncele
Okların Savaşı
Türkçe Altyazı
Kore’de Chosun hanedanlığı Moğol işgalciler tarafından saldırıya uğrar. İyi bir okçu olan Nam-yi’nin kız kardeşi bu saldırıda işgalciler tarafından kaçırılır. Nam-yi kız kardeşini bulmak için yola düşer. Bu sırada savaşçılar tarafından takip edilmektedir. Kardeşini bulduğunda Nam-yi ve kardeşini kaçıranlar arasında amansız bir savaş başlar. Korefilmleri.net sunar.
 • IMDb 7.2/10
 • 542
 • 0
Evil Twin
İncele
Evil Twin
Türkçe Altyazı
Film bir kadının bir adam tarafından boğularak ölmesiyle başlar. Adam suçu kabul etmez, cinayeti bir hayaletin işlediğini iddia eder. Üç adam karanlıkta otururken hayalet görürler. Çok korkan adamlar buna anlam veremezler.Filmin başında gösterilen genç kadın So-yeon, on yıldır komadadır. Aniden uyanır ancak hafızasını kaybetmiştir. Bir bakıcıya emanet edilir. Bu arada hayalet gören insanlar çoğalmıştır. So-yeon’un komaya girmesine sebep olan olayda, onun ikiz kardeşi Hyo-Jin boğularak ölmüştür. So-yeon’un komadan çıkmaya başlaması ve gizemli hayaletin ortaya çıkışı oldukça gizemlidir. Hayalet Hyo-Jin’dir. Korefilmleri.net sunar.
 • IMDb 6.2/10
 • 1496
 • 0
Ben Kralım- I am the King
İncele
Ben Kralım- I am the King
Türkçe Altyazı
Açlık ve fakirliğin hüküm sürdüğü bir ülkeyi yöneten Kral Sejong’un üç oğlu vardır. Etrafındaki insanların dalkavuklukları sonucu ülkenin durumundan habersiz olan Kral, veliahtı olan oğullarının saray adabına uygun davranmasını istemektedir. Oğullardan büyüğü her gece sarayda içkili partiler düzenler ve kadınlarla gününü gün eder. Bu nedenle babası büyük oğlunu veliahtlıktan azleder. Veliaht olarak çok kitap okuyan kültürlü oğlunu seçer. Ancak oğlan kral olmak istemiyordur. Bu nedenle bir gece saraydan kaçar. Saray duvarından atlarken o sırada oradan geçen halktan fakir birinin üstüne düşer. Ne tesadüf ki bu kişi aynı kendisine benzemektedir. Prens kıyafetlerini o kişiye giydirerek özgürlüğün tadını çıkaracağını düşünen prens, saray dışındaki yaşamın hiç de kolay olmayacağını görür. Korefilmleri.net sunar.
 • IMDb 6.1/10
 • 1476
 • 0
Yüz Okuyucu-The Face Reader
İncele
Yüz Okuyucu-The Face Reader
Türkçe Altyazı
1455 yılında Joseon hanedanlığında insanların yüzlerini okuyabilme yeteneğine sahip bir adam inzivada yaşıyordu. Nae-Kyung adındaki bu adam yıkık dökük bir ailenin soylu oğludur. Nae-Kyung, bir cinayet davasında katili bulmaya yardım eder. Katili bulur ve hanedanlık için büyük bir tehlike olduğuna dair kral Munjong’u uyarır. Ancak Kral Munjong beklenmedik şekilde ölür. Kralın yerine oğlu geçecektir. Ancak onu öldürerek yerine geçmeye çalışan bir vardır. Nae-Kyung, krala bağlılığını göstermek için kralın genç oğlunu korumaya karar verir. Korefilmleri.net sunar.
 • IMDb 6.8/10
 • 1426
 • 0
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle aksiyon filmleri yabancı dizi izle full film izle iran filmleri