1. Evil Twin

  Evil Twin

  480p Türkçe Altyazı

  Film bir kadının bir adam tarafından boğularak ölmesiyle başlar. Adam suçu kabul etmez, cinayeti bir hayaletin işlediğini iddia eder. Üç adam karanlıkta otururken hayalet görürler. Çok korkan adamlar buna anlam veremezler.
  Filmin başında gösterilen genç kadın So-yeon, on yıldır komadadır. Aniden uyanır ancak hafızasını kaybetmiştir. Bir bakıcıya emanet edilir. Bu arada hayalet gören insanlar çoğalmıştır. So-yeon’un komaya girmesine sebep olan olayda, onun ikiz kardeşi Hyo-Jin boğularak ölmüştür. So-yeon’un komadan çıkmaya başlaması ve gizemli hayaletin ortaya çıkışı oldukça gizemlidir. Hayalet Hyo-Jin’dir. Korefilmleri.net sunar.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      6.2/10   3741

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri