1. Failan-Kayıp Ruhlar

  Failan-Kayıp Ruhlar

  480p Türkçe Altyazı

  Failan ailesini kaybeder ve akrabalarını bulmak üzere Kore’ye göç eder. Kore’ye gittiğinde akrabalarının bir yıl önce Kanada'ya taşınmış olduğunu öğrenir. Kore’de kalabilmek için tek şansı düzmece bir evlilik yapmaktır. Failan umutsuzca bir çöpçatan sitesine başvurur. Kısmetine Kang Jae adında, insanlardan saygı görmeyen eski bir gangster çıkar. Kang Jae para için bu evliliğe evet der. Evrakları imzalar ve evlendiği kadını görmeye gerek olmadığı söyleyerek boyunbağını ona hediye olarak gönderir. Ancak Failan kendisi için çok önemli olan bu evliliğe evet dediği için ona teşekkür etmek ister. Her gün Kang Jae’nin onu ziyarete gelmesini bekleyerek geçirir. Defalarca ona mektup yazar ama göndermeye cesaret edemez. Kang Jae, sonbaharda bir cinayet işlemesi için görevlendirilir. Eski hayatına geri dönmek istemeyen Kang Jae için hayatında tek umut hiç karşılaşmadığı karısıdır.
  Failan-Kayıp Ruhlar 8.0 / 10 1 kullanıcı oyu.
  8.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

      7.8/10   5300

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri