1. Fashion King

  Fashion King

  720p Türkçe Altyazı

  Woo Ki-Myung pasif, bakımsız ve arkadaşları tarafından her zaman dalga geçilen bir lise öğrencisidir. Bir gün okulda bir etkinlik düzenlenir ve herkes bir kızla eşleşir. Woo Ki-Myung da kendine benzer özelliklere sahip bir kızla eşleşmiştir. Ancak Woo Ki-Myung’un gözü ve kalbi başka bir kızdadır. Hem sevdiği kızın dikkatini çekebilmek için hem de arkadaşlarının kendisine davranış biçiminden usandığı için kendini baştan aşağıya değiştirmeye karar verir. Artık bambaşka bir stil sahibi olmayı hayal etmektedir. Bunun için modada çok kabiliyetli birinden ders almaya başlar. Başta zorlanır ama en sonunda arkadaşları tarafından saygı göreceği ve sevdiğinin gönlünü alacağı bir stile kavuşur. Artık etkinlikte insanların içine çıkma vaktidir.
  Fashion King 4.2 / 10 5 kullanıcı oyu.
  4.2
  ( Toplamda 5 oy verildi. )

      5.6/10   2491

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri