1. Five Senses of Eros

  Five Senses of Eros

  480p Türkçe Altyazı

  Film, beş ayrı yönetmenin çektiği beş hikayeden oluşur. Hikayelerdeki kahramanlar bir şekilde birbirleriyle kesişir.
  Bir adam tren yolculuğunda bir kadının karşısında oturur. Kendi durağı olmasa da kadının indiği durakta peşinden iner. Kadının telefon numarasını alır ve bir kez buluşmak ister.

  Hye-rim kocasına sürpriz yapmak için evde beklemektedir. Evde yalnız kalmaktan endişelen kadın yakında tek başına kalacaktır.

  Bir filmde, acemi oyuncu Mi-jin ve tecrübeli oyuncu Hwa-ran, inatçı ve titiz yönetmenleri yüzünden zorluklar yaşamaktadır.

  Jeong-ha’nın kocası araba kazasında ölür. Daha sonra onun eski lise arkadaşı ile bir ilişkisi olduğunu fark eder. Lise arkadaşı Jeong-ha’ya gelerek onunla yaşamak istediğini söyler.

  Yakın arkadaş üç çift birbirlerinin ilişkileri ile ilgili daha çok şey öğrenmek için 24 saatlik bir plan yaparlar.
  Five Senses of Eros 3.0 / 10 2 kullanıcı oyu.
  3.0
  ( Toplamda 2 oy verildi. )

      5.5/10   5084

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri