1. Gabi-Russian Coffee

  Gabi-Russian Coffee

  720p Türkçe Altyazı

  Kore’nin Joseon Hanedanlığı’nın kralı Go-jong’un eşi Japon ordusu tarafından yürütülen bir suikasta kurban gider. Go-jong bu olayın ardından Rus konsolosluğuna sığınır. Orada ilk kez denediği kahvenin buruk tadına aşık olur. Tahtına döndükten sonra, kahve ticareti yaptığını düşündüğü güzel Tanya ve keskin nişancı İlyiç’i kendisine hizmet etmek üzere saraya alır. Ancak Tanya ve İlyiç Japon hükümeti tarafından tutulmuştur. Onlar Go-Jong’a yapılacak suikastın bir parçasıdır ve başarısız olurlarsa cezaları ölümdür. Korefilmleri.net sunar.
  Gabi-Russian Coffee 9.0 / 10 1 kullanıcı oyu.
  9.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

      6.3/10   2940

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri