1. Ghost Sweepers-Hayalet Süpürücüler

  Ghost Sweepers-Hayalet Süpürücüler

  720p Türkçe Altyazı

  Uljinri Köyü yıllardır kötü ruhlar tarafından rahatsız edilmektedir. Köyde gizemi çözülememiş olaylar ve kazalar yaşanır. Ülkenin her yerinden köye şamanlar gönderilse de kötü ruhtan kurtulamazlar. Sonunda bu olayı araştırmak üzere köye genç bir gazete muhabiri gelir. Köyde sadece beş iyi şaman kalmıştır. Bunlardan biri ülke çapında meşhur bir yıldız falı ustası Monk Shim-im, onunla aynı ustanın yanında yetişen Tabgol Park, her türlü iblis takibi yapan mühendis Suk Hyun, tarot ustası Seung Hee ve yakın geleceği görme yeteneğine sahip Wol Kwang. Bu sırada şeytani saldırılar tekrar başlar. Genç muhabir, beş şamanla birlikte kötü ruhlardan kurtulma ayinlerine katılırken bir taraftan köyün karanlık sırlarını da öğrenir. Korefilmleri.net sunar.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      5.8/10   3453

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri