Good Morning President-Günaydın Başkan | Kore filmleri ile ilgili kurulu tek internet adresi.
 1. Good Morning President-Günaydın Başkan

  Good Morning President-Günaydın Başkan

  480p Türkçe Altyazı

  Kore’nin cumhurbaşkanı Kim Jeong-ho, ülkeye demokrasiyi getirmiştir ve siyasi yaşamı boyunca işçi sınıfına hizmet eden saygın bir liderdir. Bir gün piyangodan büyük ikramiyeyi kazanır. Bu hayatı boyunca çalışmadan yaşayabileceği bir paradır. Öte yandan onurlu bir adam olarak bu parayı kameralar önünde bağışlayacağını duyurmak zorundadır.
  Kim'in halefi Cha Ji-wook, dış politikayı iyi bilen ve diplomatik becerileri olan genç bir başkandır. Bu karizmatik başkan, böbrek hastası babasının hayatını kurtarmak için doku testi yaptırmak zorundadır.
  Han Gyeong-ja, ülkenin ilk kadın devlet başkanıdır. Ancak kocasını yönetmek devleti yönetmekten daha zordur. Kocasının adı gayrimenkul konusunda bir yolsuzluk skandalına karışmıştır. Kadın devlet başkanlığına leke sürülmesin diye ondan boşanmak zorundadır. Korefilmleri.net sunar.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      6.0/10   667

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle aksiyon filmleri yabancı dizi izle full film izle iran filmleri