1. Hansel Gretel

  Hansel Gretel

  480p Türkçe Altyazı

  Eun-soo annesinin evine giderken karanlıkta arabayla kaza yapar. Kaza sonrası karşısına tuhaf bir kız çıkar ve onu ormanda bir eve götürür. Ev de, kız da, evde yaşayan kardeşleri de masaldan fırlamış gibidir. Eun-soo evde bazı masal kitapları bulur. Bu eve gelen kişilerin öldürüldüğünü ve tüm bunların masal kitaplarında anlatıldığını fark eder. Eve hapsedilen Eun-soo kendi ölümünün anlatıldığı masal kitabını da bulur. Korku içinde evden kaçmaya çalışan Eun-soo, çıkışı olmayan bir ormanda kapana kısılmıştır.
  Hansel Gretel 9.5 / 10 5 kullanıcı oyu.
  9.5
  ( Toplamda 5 oy verildi. )

      6.8/10   7529

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri