1. Hatıramdaki Armoni – The Harmonium In My Memory

  Hatıramdaki Armoni – The Harmonium In My Memory

  480p Türkçe Altyazı

  1960’lı yıllarda Kore Savaşı’nın ardından fakir bir köye yerleşen birkaç kişinin etrafında dönen hikâye, savaş sonrası dönemin sade yaşantısını izleyenlere yansıtıyor. Kang Soo-ha, köye öğretmenlik yapmaya gelmiştir. Burada kendisiyle aynı mesleği icra eden Yang Eun-hee’ye âşık olmuştur. Okuldaki bir kız öğrenci olan Yun Hong-yeon ise öğretmeni olan Kang Soo-ha’ya derin hisler beslemektedir. Sade bir yaşantıya sahip köydeki bu üçlü çevresinde büyüyen olaylar izleyenlere farklı bir öykü sunuyor.
  Hatıramdaki Armoni – The Harmonium In My Memory 8.0 / 10 3 kullanıcı oyu.
  8.0
  ( Toplamda 3 oy verildi. )

      7.4/10   2493

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle full film izle iran filmleri