1. Haunters

  Haunters

  720p Türkçe Altyazı

  Cho-in doğaüstü güçlere sahip bir adamdır. İnsanların zihinlerini etkileyebilen Cho-in, özel güçlerini insanları hipnotize etmek için ve kötüye kullanır. Kyu-nam köhne bir rehincide çalışmaktadır. Cho-in, Kyu-nam’ın işyerine orayı soymak için gelir ve özel güçlerini kullanarak soygun yapmaya çalışır. Ancak güçlerinin Kyu-nam üzerinde işlemediğini görür. Bu olayı bir gurur meselesi haline getiren Cho-in, Kyu-nam’ın peşine düşer. Bu sırada yanlışlıkla bir adamı öldürür. Cho-in ve Kyu-nam arasında bir çatışma başlar.
  Haunters 10.0 / 10 1 kullanıcı oyu.
  10.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

      6.3/10   3950

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri