1. Hayalet Evi-Ghost House

  Hayalet Evi-Ghost House

  480p Türkçe Altyazı

  Pil-gi, hayatı boyunca bir ev sahibi olamayan rahmetli babasının bu dileğini gerçekleştirmek için bir ev satın alır. Ancak, satın aldığı evin eski sakinleri onu rahatsız etmektedir. Pil-gi o kadar kolay vazgeçecek biri değildir. Polis çağırır, arkadaşlarını davet eder hatta şeytan çıkarma ayini bile yapar. Ancak hayaletler eve musallat olmuştur. Sonunda buraya yeni bir otel inşa etmek isteyen biri evi satın alır. Artık korkma sırası ondadır. Korefilmleri.net sunar.
  Hayalet Evi-Ghost House 8.4 / 10 4 kullanıcı oyu.
  8.4
  ( Toplamda 4 oy verildi. )

      6.6/10   2466

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri