1. Heartbeat Kore Filmi İzle

  Heartbeat Kore Filmi İzle

  480p Türkçe Altyazı

  Yeon-Hee İngilizce Dil Enstitüsü’nde çalışmaktadır. Varlıklı bir hayat yaşayan kadın, kocası öldükten sonra hayatını kızı için yaşamaya başlar. Kızının bir kalp hastalığı olduğunu öğrenen Yeon-Hee, bir organ mafyasına fahiş bir ücret ödeyerek kızı için kalp bulmaya çalışır. Bu arada bitkisel hayatta bir hasta bulunur. Kalp nakli zamanı yaklaştığında bitkisel hayattaki kadının oğlu bu nakilden aniden vazgeçer. Aslında annesi ile arası iyi olmayan ve devamlı ondan para kurtarmaya çalışan Lee Hee-do, durumu öğrenip annesini korumak ister. Ancak Yeon-hee de kızını kurtarmak için her şeyi yapmaya hazırdır. Ortada tek bir kalp ve bu kalp için mücadele eden iki insan vardır.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      6.6/10   3759

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri