Şifremi Unuttum

Hellcats

  • Fragman
  • Part 1
  • Part 2
  • Genişlet

IMDB:

Yorum yapılmamış

14.207 kere izlendi

Hellcats
480p

Film farklı kuşaklardan üç kadın etrafında geçer.

40 yaşındaki Kim Young-Mi iç tasarımcı bekar bir annedir. O kimseye bağlı olmamanın gururunu yaşar. Hayatı ve işi zevk alarak yaşamaktadır. Bir gün bir tiyatro şirketinin işini yaparken genç bir aktörle tanışır. Gence aşık olduğu sırada menapoza girdiğini öğrenir.
27 yaşındaki Ami, Young-Mi’nin kız kardeşidir. Son üç yıldır ablasının yanında maddi olarak ona bağlı olarak yaşar. Senarist olan Ami’nin iş hayatı çok iyi gitmemektedir. korefilmleri.net Para kazanamayan bir müzisyen olan erkek arkadaşı ile ilişkisi de çok iyi değildir. Ami, 27. Yaş gününden sonra yeni bir karar alır ve başarılı bir muhasebeci olan Seung-won ile çıkmaya başlar.
Young- Mi’nin genç kızı Kang-Ae’nin de üç yıldır bir erkek arkadaşı vardır. Ancak henüz öpüşmemişlerdir. Kang-Ae en yakın arkadaşı Mi-Ran’dan bu konuda yardım ister. Ancak işler planladıkları gibi gitmez. Erkek arkadaşı Kang-Ae ile değil Mi-Ran ile öpüşür.

Bu üç kadın hayata ve ilişkilerine dair kendi yollarını bulmaya çalışırlar.

Yorum Yap

You must be logged in to post a comment.Benzer Filmler

Kore filmleri ile ilgili kurulu tek internet adresi.

Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle aksiyon filmleri yabancı dizi izle cinli türk korku filmleri filmbilir1 kore dizileri full film izle iran filmleri